در سال های اخیر استفاده از جت فن f300 رایج شده است و از این موارد در تهویه پارکینگ و مصارف صنعتی استفاده می شود.

در این مقاله قصد داریم به شرح بیشتر این جت فن ها که از انواع پرکاربرد این محصولات می باشند بپردازیم؛ امیدواریم که تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

جت فنf300 چیست ؟

جت فنf300

این محصولات همان طور که از نامشان پیداست از انواع جت فن ها به شمار می آیند.

احتمالا شما در تونل های بزرگ این جت فن ها را در سقف ها مشاهده می کنید، این دستگاه ها به منظور تهویه هوا تونل ها مورد استفاده قرار می گیرند. كه يك نوع آن فن سانتریفیوژ است كه نوعی سیستم تهویه هوا است که در صنایع مختلف کاربرد زیادی دارد.

جت فن f300 به عنوان هواکش، در صنعت های امروزه مورد استفاده قرار می گیرد.

این نوع جت فن ها معمولا در محیط های زیرزمینی، پارکینگ های طبقاتی و تونل ها مورد استفاده قرار می گیرند.

در مکان هایی مانند پارکینگ یا فضاهایی که تردد خودرو و ماشین آلات رایج می باشد، وجود گاز‌های خروجی، نظیر مونوکسید‌کربن، اکسید نیتروژن و LPG (گاز مایع‌شده نفتی) مشهود است.

 اگر این گازها به مدت طولانی در فضا بمانند، سبب آسیب‌ های زیادی به کیفیت هوا و سلامت افراد عابر و کارکنان می‌شوند و هم‌چنین باعث خورندگی ماشین ‌آلات و ایجاد بوی نامطبوع می‌گردند که به مرور زمان تنفس آن برای سلامتی زیان ‌آور است.

جت فن F300 باعث ایجاد جریان هوا با سرعت کافی برای تمیز کردن منطقه برای تهویه می شوند.

مزایا استفاده از جت فن f300 

مزایا استفاده از جت فن f300 

  جت فن F300 دارای سنسور هایی قوی برای تشخیص دود و مونوکسید کربن می باشد و این ویژگی در شرایط آتش سوزی بسیار مفید واقع می شود  و از وارد آوردن  و تشدید خسارت جلوگیری می کند.

از دیگر مزایای استفاده از جت فن F300 صدای پایین آن در هنگام کار کردن است که از تولید آلودگی صوتی برای محیط جلوگیری می کند. در این جت فن ها از پروانه هایی استفاده می شود که صدای کمی تولید می کنند و در مقابل راندمان بالایی داشته و قادر هستند حجم زیادی هوا را در زمان کم جا به جا کنند. اگر اطلاعات كافی از جت فن نداريد كليك كنيد.

این نوع جت فن ها از نظر اقتصادی مقرون به صرفه هستند و از مصرف انرژی کمی برخوردار هستند.

سرعت و فشار در این جت ‌ها قابل تنظیم است، و بنابراین در مکان‌هایی با میزان آلاینده ی کمتر لازم نیست همانقدر انرژی و هزینه‌ای صرف کنیم که در مکانی با آلاینده ی زیاد مصرف کردیم.

 سرعت این سیستم از طریق سیگنال ورودی آنالوگ ۰-۱۰ ولت قابل کنترل می‌باشد.